Szczyrk 17 -20.06.2026r.
To już 27. raz, kiedy w dniach 17–20.06.2026 r. tarnobrzeska grupa „Zdobywców Gór” – członków SITG, tym razem również pod szyldem Komisji Sportu i Turystyki przy ZG SITG – udała się do Szczyrku, do Ośrodka SASANKA. To miejsce zdecydowanie godne…
Czytaj więcej





